×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

AVENT ANTSPENIAI SILIKONINIAI STANDRARTINIAI View larger

AVENT ANTSPENIAI SILIKONINIAI STANDRARTINIAI

Prieinamumas: Prekės šiuo metu neturime

Užsisakykite telefonu!
+370 6 300 1266
7 dienas per savaitę (nuo 8:00 iki 23:00)

Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

ANTSPENIAI AVENT

 

 

Visoms amžiaus grupėms

 

Antspeniai AVENT yra pagaminti iš popieriaus plonumo minkšto bekvapio silikono ir žindymo metu saugo jautrius bei suskilusius spenelius. Jie yra peteliškės formos, kad kūdikis galėtų priglusti prie Jūsų krūties. Kūdikis jaus ir užuos jūsų odą bei žindimu skatins pieno išsiskyrimą. Jis vėl lengvai ims žįsti krūtį, kai jūsų speneliai pasveiks.

 

Techniniai duomenys:

  • 2 antspeniai.
  • Medžiaga: silikonas

 

 

Pastaba: Antspenius naudokite tik tuomet, jei speneliai skausmingi ar sutrūkę.Dėl antspenių naudojimo pasitarkite su gydytoju.

 

Gamintojas:

 

Parašyti savo atsiliepimą

AVENT ANTSPENIAI SILIKONINIAI STANDRARTINIAI

AVENT ANTSPENIAI SILIKONINIAI STANDRARTINIAI

Parašyti savo atsiliepimą