×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Pristatymo informacija

 

 

 Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis

 Lietuvoje kai užsakymo vertė nuo 150      

NEMOKAMAI

Vilniuje, pristatymas i Jūsų pasirinktą vietą, nemokamas.

Kontaktinis tel. nr. +370 6 708 8408

  NEMOKAMAI  

 Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis

   Lietuvoje kai užsakymo vertė iki 58 €

  4 € 

                     Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis

                   Lietuvoje kai užsakymo vertė  nuo 58 €  iki 87 €   

                       Papildomas mokestis yra taikomas, kai

                            prekės pristatomos į Neringą.

          18 

                      Dėl prekių pristatymo į kitas šalis įkainių,

prašome susisiekti su mumis el.paštu info@mazasisas.lt; arba  telefonu 
                                   +370 6 300 1266

-

 

 

 

 

 

Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė nuo 150 €  yra NEMOKAMAS!

Pristatymo D.U.K

Per kiek laiko gausiu prekes?

Jei prekės yra vietiniame sandelyje, jas gauti galite jau kitą darbo dieną, kitu atveju siuntimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Apie tikslesnį pristatymo laiką, informuosime Jūs iškart, kai suformuosite užsakymą.

Ar pristatote prekes į užsienį ?

Taip pristatome. Siunčiame į visas šalis. Dėl siuntimo išlaidų tariamasi atskirai.

Jeigu turite klausimą dėl pristatymo, galite jį užduoti mūsų konsultantams:

 El.paštas: info@mazasisas.lt;

 Telefonu: +370 6 708 8408

 Skype: Mazasis.As

 

DPD -  Kujerių tarnyba DPD pristatys Jums siuntinį į namus 1 - 2 dienas. 

 

Atsiimant prekes sutartoje vietoje – Galimybė prekes atsiimti ir už jas sumokėti sutartoje vietoje, vieta suderinama telefonu. Jei norite sumokėti vietoje, turėkite paruošę tikslią mokėtiną sumą. Taip pat pasirinkę šį prekių gavimo variantą galite pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus (pvz.: bankinis pavedimas, paypal… ), tokiu atveju prekes galėsite atsiimti tik tuomet kai atliksite pavedimą.

 

DPD, sumokėti kurjeriui – Kurjerių tarnyba Dp pristatys Jums siuntinį į namus 1 – 2 dienas, sumokėti už prekes turėsite kurjeriui, turėkite paruošę tikslią mokėtiną sumą. Paslaugos kaina + 3 €

  

Svarbu! Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Kurjeriu patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius  važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar  kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Kurjeriui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo  aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas  nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.