×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

KAIP PIRKTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE „MazasisAs.lt“ ?

1. Išsirinkite prekes.

2. Prisiregistruokite (Galite apsipirkti ir nesirigistravę, tačiau maloniai Jums rekomenduojame užsiregistruoti)

3. Sumokėkite Jums patogiu būdu (galimas atsiskaitymas grynaisiais prekių priėmimo metu).

4. Priimkite Jūsų adresu pristatomas prekes.

5. Arba tiesiog užsisakykite prekes telefonu: +370 6 708 8408

1. Prekių pasirinkimas

Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, pasinaudokite prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio. 

2. Kliento registracija

Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti. Jei esate naujas „MazasisAs.lt“ klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą prašomą informaciją, taip pat galite pirkti neužsiregistravę, tačiau maloniai Jums rekomenduojame užsiregistruoti, iškilus problemoms galėsime lengviau atsekti Jūsų užsakymą. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę“, kad esate susipažinęs su „MazasisAs.lt“ paslaugų teikimo sąlygomis, kurias galite dar kartą peržiūrėti.

Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti galėsite sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.

3. Mokėjimas už prekes

Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu: tiesioginiu bankiniu apmokėjimu (banklink), bankiniu pavedimu, sumokėkite banke grynaisiais pinigais, PayPal atsiskaitymo sistema, atsiskaitykite kurjeriui grynaisiais prekių pristatymo metu, susimokėkite už prekes sutartoje atsiimimo vietoje. Toliau spauskite mygtuką ,,Patvirtinu užsakymą“. Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir tikslinamas. Kai tik bus patikslintas Jūsų užsakymas (t.y. kai tik patikrinsime, kad prekės yra sandėlyje), elektroniniu paštu gausite laišką dėl užsakymo patvirtinimo ar atmetimo. Jei užsakymas bus patvirtinas, Jūs gausite laišką su mokėjimo vedliu, jei pasirinkote tiesioginį pavedimą ar paypal sąskaitą laiške matysime nuoradą, kurią paspaudę atsidursite mazasisas.lt apmokėjimo puslapyje, kuriame galėsite atlikti tiesioginį pavedimą, jei pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu ar apmokėti banke, laiške gausite banko rekvizitus, jei Jūs pasirinkote mokėti grynaisiais prekių atsimėmimo metu ar prekes atsiimsite patys, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

Jei pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą. 

4. Prekių siuntos priėmimas

Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.

5. Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai

Internetinė parduotuvė „MazasisAs.lt“ Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki keturių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos.

 Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 21.00 val.

6. Pristatymo mokestis

Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė nuo 150 €  yra NEMOKAMAS!

Išsamesnę informacija rasite čia

7. Prekių kokybės garantija ir nekokybiškų ar nepatikusių prekių grąžinimas

Visoms parduotuvėje „MazasisAs.lt“ parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Jeigu Pirkėjui atsiranda kokių nors problemų, rekomenduojama kreiptis į įgaliotą prekės aptarnavimo centrą (ĮPC), kurio adresą ir telefoną Pirkėjas gali sužinoti garantinės prekės garantiniame talone. Kad išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Pirkėją atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų sąlygas. Garantiniu talonu gamintojas patvirtina, kad gaminio defektų suradimo atveju prisiima įsipareigojimus patenkinti Pirkėjo reikalavimus. Šiuos reikalavimus nustatė galiojantys vartotojų teisių apsaugos įstatymai. Pardavėjas neužsiima prekių garantine priežiūra, jis pakeičia prekę nauja.

 Jums pristatytas nekokybiškas prekes Jūs be jokių papildomų sąlygų galite grąžinti parduotuvei „MazasisAs.lt“. Nekokybišką prekę 7 kalendorinių darbo dienų laikotarpyje įsipareigojame pakeisti kokybiška ir tinkama eksploatuoti preke. Nesant tokiai galimybei Jums bus grąžinti pinigai.

Visas prekes per 7 dienas nuo gavimo dienos galite grąžinti, apie grąžinimą per 7 darbo dienas informuokite MazasisAs.lt elektorininės parduotuvės administraciją ir mes informuosime Jus, kaip bus vykdomas grąžinimas.