×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

AUTOKĖDUTĖ CHICCO OASYS 1 ISOFIX View larger

AUTOKĖDUTĖ CHICCO OASYS 1 ISOFIX

2 prekės sandelyje

Paskutinė prekė sandelyje!

Užsisakykite telefonu!
+370 6 300 1266
7 dienas per savaitę (nuo 8:00 iki 23:00)

Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

AUTOKĖDUTĖ CHICCO OASYS 1 ISOFIX

 

Kvėpuojanti CHICCO automobilio kėdutė Oasys 1 (9-18 kg.) Isofix užtikrina aukščiausią komforto lygį kiekvienoje kelionėje. Ši automobilio kėdutė Jums puikiai tiks jeigu visuomet ieškote saugumo bei paprasto naudojimo santykio. Vos kelių paspaudimų pagalba kėdutę įmontuosite savo automobilyje. Ji tikrai Jūsų nenuvils jeigu ieškote komforto bei kvėpuojančių medžiagų ar tokios kėdutės, kuri tilptų ir į pačius mažiausius automobilius.

  • Dėka specialios Isofix montavimo technikos, vaikišką automobilio kėdutę lengvai pritvirtinsite vos kelių judesių pagalba.
  • Galimybė reguliuoti galvos atramą skirtingomis 6 pozicijomis pagal vaikučio augimo tempą
  • Orui laidi kėdutės medžiaga leidžia mažyliui jaustis patogiai
  • Specialus saugos indikatorius, kuris patvirtina ar teisingai prisegta kėdutė
  • Kiekviena Oasys Isofix kėdutė turi QR kodą, kurį nuskanavę išmaniuoju telefonu, galite pažiūrėti kaip tvirtinama kėdutė ar atsisiųsti vartojimo instrukciją
  • Matmenys: 53,5 x 44 x 61-71cm
  • Svoris: 12,5 kg

 

Parašyti savo atsiliepimą

AUTOKĖDUTĖ CHICCO OASYS 1 ISOFIX

AUTOKĖDUTĖ CHICCO OASYS 1 ISOFIX

Parašyti savo atsiliepimą